Vinicius Junior, incert pentru ultimul El Clasico al sezonului! Anunțul jurnaliștilor din Spania
Cu 18 ore în urmă | Eurosport
Florentino Perez, mesaje speciale pentru doi jucători de la Real, după calificarea în semifinalele Champions League
Cu 22 ore în urmă | Eurosport
Real Madrid - Bayern Munchen, a 2-a semifinală din Champions League! Madrilenii au trecut la penalty-uri de City
17/04/2024 la 21:15 | Eurosport
Bellingham, întrebat despre discuțiile purtate cu City, înaintea duelului din UCL! "Am vorbit cu multe cluburi"
16/04/2024 la 22:53 | Eurosport
Guardiola, pus pe glume după victoria cu Luton! Titularul pe care a spus că-l va odihni în returul cu Real Madrid
14/04/2024 la 10:29 | Eurosport
Real Madrid, avertizată cu privire la transferul lui Mbappe! "O mare bătaie de cap pentru antrenor"
13/04/2024 la 10:40 | Eurosport
Vinicius a răbufnit la adresa lui Ancelotti în momentul schimbării! Reacția antrenorului lui Real Madrid
10/04/2024 la 09:43 | Eurosport
Tertipul la care apelează Real Madrid înaintea duelului cu Manchester City din Champions League! Ce a solicitat
09/04/2024 la 11:23 | Eurosport
Amenințare teroristă înaintea meciurilor din sferturile Champions League! Madridul, în alertă
09/04/2024 la 08:28 | Eurosport
Real Madrid - City 3-3 și Arsenal - Bayern 2-2! Partide superbe în primele sferturi de finală din Champions League
08/04/2024 la 23:56 | Eurosport