• Înălțime:
    1.81 m
  • Greutate:
    68 *kg
Mbappe a rămas în urmă în cursa pentru Balonul de Aur 2024! Cum arată topul favoriților
Ieri la (0)... | Eurosport
Real Madrid - City 3-3 și Arsenal - Bayern 2-2! Partide superbe în primele sferturi de finală din Champions League
08/04/2024 la 23:56 | Eurosport
Manchester United - Liverpool | "Bătălia pentru Anglia" episodul 242. Predicțiile foștilor mari fotbaliști români
07/04/2024 la 12:00 | Eurosport
Manchester City îi oferă o mărire de salariu lui Rodri. Va intra în top 10 cei mai bine plătiți fotbaliști din Anglia
07/04/2024 la 09:18 | Eurosport
De Bruyne, lăudat la scenă deschisă de Guardiola! Borna atinsă de mijlocașul belgian
06/04/2024 la 22:31 | Eurosport
City, victorie pe terenul lui Palace, după o partidă cu 6 goluri! De Bruyne, meci fabulos
06/04/2024 la 16:28 | Eurosport
Ronaldo sau Mane? Nu! Laporte a adus, în prelungiri, victoria lui Al Nassr în fața echipei lui Contra și Stanciu, Damac
06/04/2024 la 07:39 | Eurosport
Pep Guardiola, prima reacție după Manchester City – Arsenal 0-0! "Sunt maeștri la acest capitol"
31/03/2024 la 22:09 | Eurosport
Manchester City și Arsenal, egal pentru Liverpool! "Cetățenii", record negativ cu Guardiola pe bancă, în PL
31/03/2024 la 20:23 | Eurosport
Probleme pentru o adversară de-ale României de la EURO! Jucătorul de top căruia nu îi găsesc un înlocuitor
26/03/2024 la 08:55 | Eurosport