FC Hermannstadt

# 5
Romanian Liga IClasament
Dan Petrescu, impresionat de un atacant din campionat. "E cel mai bun. Regret că nu l-am antrenat"
Cu 8 ore în urmă | Eurosport
Dan Petrescu, nemulțumit după victoria cu Hermannstadt! "CFR Cluj nu are cum să câștige așa"
Cu 21 ore în urmă | Eurosport
Oficial! FC Hermannstadt debutează pe noua arenă din Sibiu pe 10 decembrie. Anunțul clubului
17/11/2022 la 15:48 | Eurosport
Botoșani - Hermannstadt, 0-0, remiză albă în ultimul meci din SuperLiga înainte de pauza provocată de Mondial
14/11/2022 la 23:36 | Eurosport
FCSB, sfătuită să se orienteze spre un fotbalist din SuperLigă! "E foarte bun pentru nivelul României"
21/10/2022 la 09:37 | Eurosport
Rapid răsuflă ușurată și își consolidează locul secund. Hermannstadt, a treia înfrângere consecutivă
14/10/2022 la 23:04 | Eurosport
Bijuteria din Sibiu. Cum arată cel mai recent stadion construit în România, aproape finalizat
13/10/2022 la 12:42 | Eurosport
Cea mai rapidă eliminare din acest sezon. Doar 2 minute a rezistat pe teren fotbalistul de la U Cluj
08/10/2022 la 17:21 | Eurosport
Ilie Dumitrescu, despre lupta la supremație în SuperLigă: 5 echipe sunt candidate la titlu
12/09/2022 la 09:52 | Eurosport
Mirel Rădoi a găsit vinovatul pentru eșecul Craiovei cu Hermannstadt! "Totul pleacă de aici"
02/09/2022 la 01:12 | Eurosport